Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Hromadné slevy dnes a slevové portály na jednom místě . Hromadné slevy dnes u nás můžete snadno a rychle vyhledávat, řadit, přidávat si k oblíbeným a nechat si je posílat dle svého výběru e-mailem, takže Vám žádná sleva neunikne. Sledovat je lze také pomocí RSS kanálu. Užívat si můžete slevy na pobyty a ubytování, slevy na zboží, masáže, depilaci, péči o vlasy a další. Samozřejmě si můžete vybrat, ve které městě budete slevy hledat - v nabídce jsou velká města jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, ale i desítky menších měst. Pro naše východní sousedy máme také možnost vybrat pouze hromadné zľavy na Slovensku nebo v EUR.
Slevové portály, které u nás publikují slevy, pečlivě vybíráme!  Slevové nákupy s námi jsou radost.

A protože nejlépe se slevy užívají s přáteli, tak budeme rádi, když o slevách dáte vědět i ostatním. Jde to snadno - každou slevu můžete sdílet pomocí Facebooku, Twitteru a nebo ji rovnou poslat někomu e-mailem

Výprodeje.cz Vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat užívání slev. Zkuste to! :) 

Proč si nás oblíbíte ? Zpět na hromadné slevy

Jednoduše, přehledně, rychle
Výpis slev je navržen tak, aby šel projít očima snadno a rychle  - zkuste si na zkoušku najít nějakou slevu dle Vašeho gusta - večeři, masáž, kadeřníka. Nalezli jste ?

A  okamžitě jste viděli jaká je sleva, cena a kde je sleva nabízena, že ?

Když se následně podíváte do detailu slevy, uvidíte všechny informace včetně např. platnosti kupónu a mapy provozovny, pokud ji poskytovatel slevy udal. 

Sledujte jen to, co chcete
Slev je obvykle více než 700 z 30 měst a 11 kategorií, což je opravdu dlouhý seznam.

Zkuste si vybrat v Pokročilém hledání pouze Vaše město a kategorie slev, které Vás zajímají. A rovnou si je seřaďte např. podle toho, které Končí nejdříve, aby Vám neutekla právě končící sleva dle Vašeho gusta.

Rádi byste měli takto nastavený výpis automaticky pokaždé, když přijdete na Výprodeje.cz ? Věnujte minutu registraci a nastavení si můžete Uložit. 

A seznam se stejným nastavením si nechte posílat i e-mailem a nebo jej sledujte ve Vaší RSS čtečce.

Bez zařazení to není ono
Vybíráte si slevy podle kategorie ? Určitě ano - když hledáte například masáž, tak nebudete hledat mezi Jídlem a pitím, ale v Péči a kráse.

Všímáte si, že u nás je drtivá většina slev zařazena  do správných kategorií ? Používáme systém inteligentního řazení a Vy se nemusíte probírat hromadou nezařazených slev v kategorii Ostatní. Šetříte čas a žádná sleva Vám neunikne.

Máte chuť přesně na ... 
..."masáž" nebo "sushi" ? Nehledejte v seznamu a použijte Vyhledávání. Nalezli jste ?

 Čas, čas, čas, čas a zase čas...
...je to, co Vám ušetříme, a to následujícím způsobem

prohlédnutá sleva - tento symbol se Vám objeví u slev, které jste již viděli tj. u kterých jste se proklikli až na slevový server, takže je nemusíte proklikávat znovu (dobrá úspora času)

  oblíbená sleva - kliknutím na hvězdičku u slevy si slevu přidáte oblíbeným. Můžete si tedy projít všechny slevy a ty, co Vás zaujaly si označit. Potom si je všechny pěkně pod sebou bez opětovného procházení filtrem zobrazíte a vyberete si, kterou slevu si užijete (extrémní úspora času)

Užívejte si slevy s přáteli!
Každou slevu můžete sdílet na Facebooku, ale... co ji také rovnou poslat kamarádům e-mailem?

sleva e-mailem - po registraci a přihlášení se Vám objeví u každé slevy obálka, která po kliknutí otevře jednoduch formulář pro zaslání slevy e-mailem. Můžete tak svým přátelům doporučovat slevy a užívat si je společně. U doporučení je vždy vidět Váš e-mail, takže doporučení nebude mít známku anonymního reklamního sdělení.

Byli jste spokojeni

A nebo nikoliv ? Se slevou nebo se slevovým portálem ? Podělte se o Vaše zkušenosti a přidávejte Komentáře. Příště si třeba rádi přečte doporučení od ostatních.

Přehled serverů se hodí
Servery jsou seřazeny podle popularity, ale můžete si je seřadit také podle Názvu a Počtu aktuálních slev.
Zajímají Vás komentáře, které nechali ostatní uživatelé ? A nebo výpis aktuálních slev serveru ? Je to na Vás.

A které servery vybíráme ?
Především servery s kvalitními nabídkami, dobrou historií a dlouhodobě pozitivně hodnocené přímo vámi.
Dobrý výběr je předpokladem pro úsporu času, peněz a často i nervů.

Nestíháte využít svůj kupon ?
Prodejte ho prostřednictvím naší Inzerce v kategorii Kupony slevových serverů, která je pro tento účel speciálně připravena.

Až Vás Slevy omrzí..
To se pravděpodobně nikdy nestane a naopak se k nám budete rádi vracet.

A co teprve až objevíte i naší Inzerci a Maloobchodní výprodeje ;)
 

Vyzkoušejte si nás a doporučte svým přátelům. Uvidíte, že Vám poděkují :)

Tým Výprodeje.czTOPlist