Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Hromadné slevy dnes a slevové portály na jednom místě . Hromadné slevy dnes u nás můžete snadno a rychle vyhledávat, řadit, přidávat si k oblíbeným a nechat si je posílat dle svého výběru e-mailem, takže Vám žádná sleva neunikne. Sledovat je lze také pomocí RSS kanálu. Užívat si můžete slevy na pobyty a ubytování, slevy na zboží, masáže, depilaci, péči o vlasy a další. Samozřejmě si můžete vybrat, ve které městě budete slevy hledat - v nabídce jsou velká města jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, ale i desítky menších měst. Pro naše východní sousedy máme také možnost vybrat pouze hromadné zľavy na Slovensku nebo v EUR.
Slevové portály, které u nás publikují slevy, pečlivě vybíráme!  Slevové nákupy s námi jsou radost.

A protože nejlépe se slevy užívají s přáteli, tak budeme rádi, když o slevách dáte vědět i ostatním. Jde to snadno - každou slevu můžete sdílet pomocí Facebooku, Twitteru a nebo ji rovnou poslat někomu e-mailem

Výprodeje.cz Vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat užívání slev. Zkuste to! :) 

O portálu Zpět na hromadné slevy

Autor: PG 06.05.2011

Co jsou Výprodeje.cz ?

Výprodeje.cz jsou místem, kde jsou přehledně a na jednom místě zvěřejňovány výprodeje kamenných obchodů, e-shopů, a to nejen jako oznámení o výprodejích ale i včetně seznamů zboží v každém výprodeji.

Naši administátoři kontrolují všechny obchody a výprodeje, aby byla garatována v maximální možné míře kvalita výprodejů.

Je zde k dispozici Inzerce, kde můžete prodávat a poptávat cokoliv potřebujete.

Další službou je sekce Hromadné slevy slevových serverů. Servery vybíráme pečlivě podle kvality slev, historie a referencí zákazníků.
Velký důraz klademe na jednoduchost, přehlednost a možnost filtrovat pouze slevy, které vás opravdu zajímají, čímž vám šetříme čas.

Velkoobchodní výprodeje jsou určeny jako majitelům obchodů, kteří mají šanci využít velkoobchodních nabídek, tak obchodníkům, kteří zprostředkovávají prodej velkoobchodních výprodejů.

Více o fungování portálu naleznete v Nápovědě u každé sekce.

Sekce portálu

  • Články - čtení na téma výprodeje, slevy, outlety a další

 


TOPlist