Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Hromadné slevy dnes a slevové portály na jednom místě . Hromadné slevy dnes u nás můžete snadno a rychle vyhledávat, řadit, přidávat si k oblíbeným a nechat si je posílat dle svého výběru e-mailem, takže Vám žádná sleva neunikne. Sledovat je lze také pomocí RSS kanálu. Užívat si můžete slevy na pobyty a ubytování, slevy na zboží, masáže, depilaci, péči o vlasy a další. Samozřejmě si můžete vybrat, ve které městě budete slevy hledat - v nabídce jsou velká města jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, ale i desítky menších měst. Pro naše východní sousedy máme také možnost vybrat pouze hromadné zľavy na Slovensku nebo v EUR.
Slevové portály, které u nás publikují slevy, pečlivě vybíráme!  Slevové nákupy s námi jsou radost.

A protože nejlépe se slevy užívají s přáteli, tak budeme rádi, když o slevách dáte vědět i ostatním. Jde to snadno - každou slevu můžete sdílet pomocí Facebooku, Twitteru a nebo ji rovnou poslat někomu e-mailem

Výprodeje.cz Vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat užívání slev. Zkuste to! :) 

Návrhy a připomínky Zpět na hromadné slevy

Máte návrh na vylepšení ?
Návrhy na vylepšení a doplnění funkcionality našeho slevového agregítoru vítáme. Koneckonců jsme ho vytvořili pro Vás, takže máte právo mluvit nám do toho, jak bude vypadat a co bude umět.

V čem jsme pro Vás jedničky ?
Mohli bychom se pochválit sami, ale my jsme řekli ne! Pokud nám povíte Vy, co se Vám u nás líbí, tak to rádi opět zahrneme do dalších služeb, které pro Vás chystáme.

V čem jsme pro Vás nuly ?
IT odborních budou sice nulu považovat za stejně líbivé číslo jako jedničku, ale zbytek populace mívá na nuly jiný, podstatně méně lichotivý názor. A nás zajímají jakékoliv slabiny, které u nás vnímáte, neboť jsme připraveni je řešit.

Nechci názor zadarmo...
řekl Zelí vychytrale a položil na stůl stokorunu. U nás to ovšem funguje opačně. Připomínky, které povedou k vylepšení portálu, budeme honorovat. Napište nám e-mailem na info@vyprodeje.cz a nebo jednoduše využijte kontaktní formulář.

Děkujeme.

Tým Výprodeje.cz


TOPlist