Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Hromadné slevy dnes a slevové portály na jednom místě . Hromadné slevy dnes u nás můžete snadno a rychle vyhledávat, řadit, přidávat si k oblíbeným a nechat si je posílat dle svého výběru e-mailem, takže Vám žádná sleva neunikne. Sledovat je lze také pomocí RSS kanálu. Užívat si můžete slevy na pobyty a ubytování, slevy na zboží, masáže, depilaci, péči o vlasy a další. Samozřejmě si můžete vybrat, ve které městě budete slevy hledat - v nabídce jsou velká města jako Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Olomouc, Liberec, ale i desítky menších měst. Pro naše východní sousedy máme také možnost vybrat pouze hromadné zľavy na Slovensku nebo v EUR.
Slevové portály, které u nás publikují slevy, pečlivě vybíráme!  Slevové nákupy s námi jsou radost.

A protože nejlépe se slevy užívají s přáteli, tak budeme rádi, když o slevách dáte vědět i ostatním. Jde to snadno - každou slevu můžete sdílet pomocí Facebooku, Twitteru a nebo ji rovnou poslat někomu e-mailem

Výprodeje.cz Vám ušetří spoustu času, který můžete věnovat užívání slev. Zkuste to! :) 

Affiliate system Zpět na hromadné slevy

Kdokoliv z registrovaných uživatelů Výprodeje.cz se může účastnit affiliate systemu. 


Jak můžete vydělávat

Vydělávat můžete okamžitě po registraci buď odkazováním návštěvníků z Vašich stránek prostřednictvím našeho banneru nebo odkazu, který si na stránky umístíte a nebo osobním doporučováním Výprodejů.

V níže uvedené tabulce jsou uvedena množství kreditu, který lze získat

kredit za registraci uživatele 10 Kč
kredit za registraci obchodu přivedeného uživatele 50 Kč
provize  z první objednávky přivedeného uživatele 50%

 

HTML kód pro umístění banneru resp. odkazu najdete po registraci v uživatelském menu Affiliate.

Vaše affiliate číslo naleznete na úvodní stránce uživatelského menu.

 

Jak systém funguje

U uživatele přivedeného prostřednictvím banneru nebo odkazu bude po dobu jednoho roku zaznamenáno Vaše affiliate číslo. V průběhu tohoto roku můžete získat kredit za výše uvedené úkony uživatele.

Pokud neprovozujete webovou stránku, stačí každému, komu doporučíte Výprodeje, sdělit Vaše affiliate číslo, které dotyčný zadá při registraci. Vše ostatní je již stejné jako při přivedení uživatele z Vašeho webu.

 

Proplacení kreditu

Stav Vašeho kreditu, stejně jako výši proplatitelného kreditu, můžete sledovat v uživatelském menu. Pokud Váš kredit získaný prostřednictvím affiliate systému dosáhne hodnoty minimálně 500,- Kč, lze si jej nechat proplatit. Proplacení je provedeno na základě e-mailové žádosti zaslané prostřednictvím formuláře v Affiliate menu uživatele a poskytnutí fakturačních údajů (pokud nebyly zadány při registraci).


TOPlist